:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil (neregistrovaný) | 06.01.2015 12:10
Nechcete domluvit ještě nějaké přátelské utkání?
Osobní profil jardaknechtl | 20.11.2014 6:38
Každý pátek od 17 do 18 h hala v Terezíně.
Osobní profil jardaknechtl | 28.10.2014 6:18
Dnes trénink v 15 h.Sebou radši obuv na tartan.
Osobní profil (neregistrovaný) | 26.10.2014 14:35
K anketě je to na postup jen toto. To by musel na konci sezóny postupovat mančaft ze 6 místa
Osobní profil (neregistrovaný) | 23.10.2014 14:52
že by nové dresy?
Osobní profil TJSLAVOJADMIN | 15.10.2014 19:18

Ajfony už borci maj, tak jim jenom za osm litrů koupit tuhle mičudu...
Osobní profil jardaknechtl | 12.10.2014 11:20
Ke včerejšímu zápasu jsme nastupovali s jistou obavou ohledně terénu a soupeře jsme nechtěli podcenit.Po uplynulých zápasech by mohlo podcenění přijít,ale do zápasu jsme vystoupili tradičně s aktivitou a postupně si začali vytavářet šance.Jak je poslední dobou standartem,tak nám dost trvá,než se dokážem střelecky prosadit a dát gól.Tomu odpovídá i výsledek prvního poločasu,kdy jsme mohli vést klidně 5:0.Začátek druhého pločasu,patřil cca 5 min soupeři,kdy náš tým hodně polevil.Soupeř nás ztrestal gólem,po hrubce obrany.Po tomto gólu jsme se nadechli ,zařadili vyšší rychlost a soupeř byl v jak na kolotoči(Ještě nám dlužej dvacku za svezení).Výsledek 7:1 pro nás odpovídá průběhu zápasu.
Osobní profil jardaknechtl | 06.10.2014 19:36
Průběh zápasu proti Velemínu měl shodný scénář jako minulý zápas.Jednoduše řečeno, kočka s myší.
Osobní profil jardaknechtl | 28.09.2014 11:10
Do Třebívlic jsme jeli s respektem,jelikož se nám tam v letech minulých moc nedařilo.Respekt opadl po prvních minutách hry,kdy na hřišti hrál pouze jeden tým.Soupeř se zmohl prakticky jen na odkopávání balonů.Vstřelili jsme taky poměrně brzy vedoucí gól,který nám pomohl. K výkonu našich není co dodat,byl super,jen asi to že jsme po dost pozměněné sestavě objevili přednosti některých členů týmu. Hatrickem se blýskl Kuba Martínek.
Osobní profil jardaknechtl | 22.09.2014 7:15
Po gólové abstinenci z minulého týdne jsme si spravili chuť a vyprovodili první tým v tabulce Ploskovice sedmi góly.Výkon v prvním poločase byl velmi rozpačitý,hra pomalá a dost jsme kazili přihrávky.Do vedení jsme šli po pěkné akci gólem hlavou od Davida Brůži.Hosté po chvíli srovnali po hrubé chybě naší obrany,ale do poločasu jsme my přidali ještě dvě branky.V tu chvíli bylo o vítězi zápasu již rozhodnuto.Po změně stran, kdy jsme vystřídali dva hráče najednou ještě soupeř trochu zlobil,ale definitivně jsme ho zlomili gólem na 4:1.Do konce zápasu jsme hráli již prakticky na jednu bránu a góly postupně přibývali.
Osobní profil jardaknechtl | 15.09.2014 6:50
"Bohušovičtí nebyli ráno v kostele"-toto nám řekl jeden z fanoušků Milešova po skončení zápasu.
Poprvé v této sezoně jsme jako první tým v zápase vstřelili branku.Po rohovém kopu,kterých bylo v zápase asi 20 otevřel skore Kuba Martínek.Soupeř do poločasu srovnal golem z penalty.Jinak zápas měl po celou dobu stejný scénář.Bohušovice hráli a tlačili se do šancí a Milešov se v ojedinělých akcích dostával k našemu vápnu.
I když jsme byli po celý zápas lepším týmem,doplatili jsme na akutní neproměňování šancí,kterých bylo cca na tři zápasy.Navíc jsme nastřelili 5x břevno.Soupeř nám ukázal efektivitu,když z jedné pološance dal gól.
Osobní profil jardaknechtl | 14.09.2014 8:59
Pro č.kopisty: souhlasím,že jsme nepodali optimální výkon (viz můj příspěvek níže),ale co jsem viděl včera u vás proti Sulejovicím, být tebou,tak bych o se výkonech moc nezmiňoval.Co se týče penalty u nás,tak rozhodčí ani chvíli neváhal a zapískal ji.Hráči Kopist vůbec neprotestovali a to že letěl je zákonitá věc,když nadskočíš nad nastavenou nohou a stejně tě někdo cvakne,tak letíš.
Osobní profil č.kopisty (neregistrovaný) | 12.09.2014 13:30
vyhráli jste zaslouženě,a co se týče té penalty ať si sáhne do svědomí váš hráč č.7 za to letecké představení.jinak jste nehráli nic světoborného,těšíme se na odvetu.
Osobní profil jardaknechtl | 08.09.2014 16:54
Do včerejšího zápasu jsme šli s tím,že musíme naplno bodovat.Hosté dorazili pouze o deseti borcích a od začátku nám svojí zdržovací a uspávací taktikou kazili naše plány z čeho plznulo,že jsme nedokázali překonat jejich beton v obraně.Navíc šli hosté do vedení gólem z trestného kopu.Naši borci ještě do poločasu také gólem z trestňáku srovnali stav.Do druhého poločasu jsme vystřídali hned tři hráče najednou a vyplatilo se .Hned z druhého útoku jsme šli do vedení,hra se zlepšila,tempo stoupalo a na hosty se valil útok za útokem.Z tlaku vyplynul další gól,který padl po jasném faulu v pokutovém území a proměněné penaltě.Zanedlouho jsme ještě skóre navýšili a dál pokračovali v tlaku.Hosté ještě do konce utkání snížili po hrubé chybě našich zadáků.První a druhý poločas byl jak noc a den, a celkově to byl a si zatím nejhorší výkon této sezony.
Osobní profil Petr (neregistrovaný) | 31.08.2014 15:24
Za info Vaškovi děkujem Ale jen mě zarazilo že Vašek v Černivi asi není moc oblíbený. Šel jsem pro klobásu a u zábradlý stálo pár fanoušků a co si pamatuji tak určitě z Černiva. A ten jeden řek že Vašek je kopyto a nemá ani pomalu už ani na béčko a ten zbytek souhlasil.Bylo tam toho víc ale to řeknu Vaškovi až dorazí na hřiště do hospůdky Tak Vašku koukej dorazit a pojd hrát zpátky domů k nám My tě máme rádi. Jinak dobrý mač
Osobní profil jardaknechtl | 31.08.2014 9:30
Ke včerejšímu zápasu jsme jeli připraveni na to,že Černiv posílí "B" mužstvo borci z "A".Před zápasem náš odhad potvrdil bývalý hráč Slavoje Bohušovice Vašek Udatný s tím,že do základu nastoupí 6 hráčů z kádru "A".Přizpůsobili jsme tomu naší taktiku a nechtěli se bezhlavě vrhat do útoků.Čekali jsme na příležitosti.Soupeř nám svoji hrou kdy stopeři stáli často na půlící čáře,umožnil rychlé přechody do útoku a šance se začali množit.Bohužel jsme inkasovali první my kdy po rychlém zatažení po lajně od Venci Udatného a následném centru do vápna.Inkasovaná branka nás neochromila,ba naopak .Zvýšili jsme tempo a šance přibývali.Z jedné z nich srovnal skóre Pavel Dráb.Ještě do poločasu jsme šli do vedení po úniku Petra Hadrbolce.Druhý poločas soupeř brzy srovnal skóre a hra se přelévala ze strany na stranu.Vítězný gól vsítil David Brůža z velmi těžké pozice,kdy balon padal z velké výšky a on volejem míč uklidil k tyči.Celkově byl zápas hodně emotivní,hlavně ze strany domácích.
Osobní profil jardaknechtl | 29.08.2014 6:33
V prvním odkazu se dočtete jakou odměnu dostal hostující stoper Martin Pelikán za boxerský výpad v nedělním zápase.
v druhém odkaze jsou veškeré informace z okresního svazu.DK,STK,nasazení rozhodčích atd.
Osobní profil jardaknechtl | 17.08.2014 19:30
Do včerejšího zápasu,jsme nastoupili bez pěti hráčů základního kádru.Jmenovitě,Hadrbolec,Mižič,Fiala,Dráb,Sedlák Michal.Na výkonu mužstva to nebylo znát a od začátku bylo jasné kdo je pánem na hřišti.Hrál se pohledný fotbal plný nápadů a gólů s výsledkem 5:2.
Pro Milana,každý začátek je těžký a hlavně je důležitý úspěšný vstup do soutěže,to si uvědomujem.Nevím kde jsi ale vzal to,že si myslíme že "chytneme za tři body" prvních pět kol.