Samozřejmě,že je to tady amatérské.Děláme to přece zadarmo. Dále : 1.Pro méně chápající ,není ani polovina týdne,takže jsou tu ještě víkendové výsledky.
2.Pro zabržděné : nedávno jsem na tuto diskuzi vkládal odkaz na kompletní výsledky a rozpisy( je umístěn v jednom mém příspěvku na druhé stránce)
3.Pro slepce: v levém sloupci si rozklikněte rozpis utkání.
Osobní profil jardaknechtl | 09.10.2010 23:41
Dnes hodnotím zápas jako hru kočka s myší.
Osobní profil blazziiik | 06.10.2010 21:29
Marek : trener je na dovolený tkže není kdo by to napsal...po mně to nechtějte já tam nebyl..
Osobní profil Novotný (neregistrovaný) | 06.10.2010 9:41
Prosím o zaslaní vysledku přípravek 7+1 na muj email v zapise který byl zaslan na OFS to bylo bez vysledku !!!!! dekuji
Osobní profil JANEK (neregistrovaný) | 01.10.2010 11:57
Super odkaz, byl jsem překvapen. Doporučuji.
Osobní profil jardaknechtl | 26.09.2010 12:47
Tato stránka funguje tak,že každý vedoucí(trenér) jednotlivého družstva,by měl dávat informace( příprava,výsledky,sestavy atd) administrátorovi a ten je následně vkládá na stránky.Bohužel toto zatím nefunguje.Je to jen o lidech.Nedávno se tu někdo ptal na dorost a tak jsem mu to vysvětlil a nabídl spolupráci,bohužel se už neozval.Opakuji to již po několikáté,že pokud jde o aktivitu,práci,pomoc jen tak proto,že máme rádi fotbal,tak je jen opravdu hrstička lidí,kteří něco udělají.Pokud se nepovede zápas nebo se udělá ostuda,tak se sem kritizující příspěvky jen hrnou.
Osobní profil deda (neregistrovaný) | 26.09.2010 11:11
Najdou se tu aktuální články k přípravkám?
Osobní profil jardaknechtl | 26.09.2010 9:42
Včera jsme přivítali na našem hřišti mužstvo z Vchynic.od začátku bylo jasné kdo je pánem na hřišti.Šli jsme poměrně brzy do vedení.Soupeř měl také několik slibných příležitostí,ale Honza Krejza v bráně nás podržel.Po ojedinělé chybě obrany soupeř vyrovnal po rohovém kopu.My ,ale nechtěli připustit zdramatizování zápasu a tak jsme do poločasu dali soupeři jěště 3 branky.Druhá půle probíhala v podobném duchu,možná v trochu volném tempu,ale s jasnou převahou domácích.Soupeř skóroval krásným gólem z trestného kopu,my jsme skórovali po hezké akci dua Hadrbolec-Krejčí a po pěkném centru do vápna od Šikiho.I když to běžně nedělám a nehodnotím jedince,tak dnes udělám vyjímku.Musím a hlavně chci vyzdvihnout výkon Jardy Zavadila,který již několik zápasů hraje s nataženým svalem a ve včerejším zápase byl příkladem pro ostatní v tom jak se dobíhají skoro ztracené balóny a jak má hráč zakončovat těžký centr na zpracování z "první".Z obou variant dal Jarda gól.
Osobní profil jardaknechtl | 19.09.2010 8:48
Ke včerejšímu soupeři jsme jeli s odhodláním prolomit prokletí. Z Velemína jsme již hodně dlouho nepřivezli body a proto jsme toto chtěli zlomit.Navíc oba naši hlavní soupeři zaváhali, mají již jednu prohru a my měli šanci se vyhoupnout do čela tabulky.Nebylo to ,ale vůbec jednoduché.Hřiště ve Velemíně je v hrozném stavu.Všude jinde je po letních deštích pěkná tráva a hřiště docela ujdou,ale tam je to tvrdé jak beton,navíc to někdy rozšlapali a neukouleli.Balon neposlouchal,skákal a nám to dělalo problémy.Přesto jsme šli docela brzy do vedení krásným gólem J.Zavadila,který z 25 m vymetl gólmanovi šibenici.Soupeř srovnal z penalty,po nešťastné ruce D.Kunerta.David vše napravil ještě do poločasu,když po jednom z našich rohů byl důrazný před gólmanem a na dvakrát dorazil balon houštinou bránících hráčů.Druhý poločas probíhal trochu jinak.Soupeř se snažil útočit a často otevíral obranu.My měli několik pěkných a rychlích akcí,ale buď naše nepřesnost nebo věčně zvednutý praporek domácího pomezního, nám neumožnili dát gól.Ke konci zápasu jsme přece jen byli odměněni,když po dobře rozehraném rohu na krátko a následném centru na zadní tyč nezaváhal R.Valenta a hlavou nedal gólmanovi šanci.
Osobní profil TRIEBE (neregistrovaný) | 19.09.2010 6:47
Tady skladník z Penny Mělník.Pane Koblížek jak to že nehraješ?
Osobní profil fanoušek fotbalu (neregistrovaný) | 09.09.2010 21:37
Včera urputná bída!!!!
Osobní profil Lukyn (neregistrovaný) | 08.09.2010 9:49
Kdo dal tu remízu na dnešní pohárové utkání je u mě mrtvej muž
Osobní profil jardaknechtl | 07.09.2010 15:53
No první nejsi,ale pokud máš chuť,tak snaha se cenní.Domluvín ti to s Drahošem a můžeš začít třeba okamžitě.
Osobní profil (neregistrovaný) | 07.09.2010 11:49
Jsem první kandidát na trénování dorostu Lukáš Štekl
Osobní profil jardaknechtl | 06.09.2010 16:27
Pro "dorostenec".Si říkal,že se ozveš a dáme dohromady ty informace o dorostu.Tak jak je to?
Osobní profil jardaknechtl | 05.09.2010 10:29
Včerejší zápas s Třebívlicema hovořil v kurzech v jasnou výhru domácích.Musím přiznat,že nás soupeř překvapil jejich hrou.Výborně kombinovali,měli rychlé hroty a celkový herní projev byl kvalitní.Bohužel doplatili z mého pohledu na nezkušenost,ale soupeř je to kvalitní a řada mančaftů to snimi nebude mít vůbec jednoduché.Náš tým navázal na kvalitní výkon z poháru a zaslouženě jsme vyhráli.Opět mohlo být skore zápasu o dost vyšší v náš prospěch,jelikož jsme si vytvořili min 5-6 jasných gólovek.
Osobní profil Luky (neregistrovaný) | 03.09.2010 17:11
ať se to nehraje hlavně na hřišti ten pohár jak hráli Brozany B, protože v Robči nebo kde to hráli je stršný hřiště, doufám, že se to bude hrát na našem placu Lukyn
Osobní profil jardaknechtl | 02.09.2010 20:10
Tak se nám ten Severočeský pohár pěkně vybarvuje.Po naší výhře nad Libochovicema jsou známy dva překvapivé výsledky.Travčice doma prohráli z Libochovanama 0:2 a Sřížovice vyřadili Brozany "B" na penalty.Jinak po normální hrací době 3:3. Takže z toho plyne,že ve středu 8.9. od 17 h máme doma Střížovice.
Osobní profil jardaknechtl | 31.08.2010 21:37
Dnes jsme sehráli čtvrtfinálové utkání Severočeského poháru s mužstvem Libochovic (II tř).Soupeř přijel hodně sebevědomý,to jsme předpokládali a k tomu uspůsobili naší hru.Od začátku jsme soupeře nechali hrát jeho hru,narušovali jeho rozehrávku a netlačili se moc dopředu.Postupem času jsme pochopili,že soupeř si s námi neví rady a tudíž jsme se osmělovali víc a víc a mohu říct,že naše útoky byli mnohem nebezpečnější. Hovoří o tom cca 4 pěkné akce z nebezpečným zakončením.Po jedné z těchto akcí zahrál soupeř ve vápně jasnou ruku a kopali jsme penaltu.Petr Hadrbolec ji z přehledem proměnil. Hra se potom skoro nezměnila.Soupeř se snažil kombinovat,ale měl velké problémy s naší zálohou a když už se dostal do naší obrany,tak to byla pro něho konečná. My jsme trpělivě hráli svoji hru a do poločasu jsme byli za to odměněni.Po rychlém přechodu do útoku ukázkově prostrčil Hadrák Šteklikovi balon a ten se ve vápně nemýlil.Poločas 2:0. V druhém poločase hra probíhala ve stejném stylu.Měli jsme několik pěkných akcích se šancemi,ale bez gólu. Soupeř se snažil více tlačit před naší branku,ale záloha perfektně rozbíjela jejich akce a obrana fungovala též perfektně.Zbytek zápasu se dohrával ve vlažném tempu.Kluci měli před sebou sice kvalitního,ale bezzubého soupeře.Ctěl bych poděkovat všem účastníkům dnešního zápasu.Fanoušek musel být spokojen.
Osobní profil jardaknechtl | 29.08.2010 13:14
Promiň ,ale v takovýchto případech se mlčet nedá.Ty si myslíš,že je to v pořádku? Je to jen obrázek toho jak to dnes ve fotbale chodí.