:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil jardaknechtl | 31.05.2010 11:39
Taky by mě zajímalo proč sem nepíší své postřehy a komentáře lidi kteří se o fotbal zajímají.
Osobní profil udatnyvasek | 30.05.2010 22:59
!!!!!!!!!!
Osobní profil fanoušek (neregistrovaný) | 30.05.2010 17:24
kluci jen tak dál at si klidně Udatný zustane tam kde je,hrajete velmi dobře i bez něj.Jinak kde jsou ty slavní odborníci co tu deno deně psali.
Osobní profil (neregistrovaný) | 22.05.2010 12:00
Ráda bych touto cestou poděkovala hráčům skupinyB,vždy za krásný zápas.Pokaždé mě a diváci nezklamou-děkujem.Dnes jim držim palečky,vim nebude to lehký,ale jsou suprový-tak to zvládnou.Děkujem
Osobní profil Mára Rulf (neregistrovaný) | 20.05.2010 11:31
To.."Já Bohušovice" Toho Čubu z Třebívlic neber vážně!On udělal řidičák a je nějakej v ráži
Osobní profil (neregistrovaný) | 18.05.2010 16:09
pro Máru Rulfa máš smůlu ten Udatný nepřijede,jinak se na vás chystáme jako na každého jiného soupeře.
Osobní profil marekrulf (neregistrovaný) | 18.05.2010 15:49
Béčko. Co Třebívlice???Jak se na nás chystáte???Doufáme,že přijrdete v silný sestavě,aby to nebyla holomajzna..A ten Udatný může přijet taky Čau v sobotu Mára
Osobní profil fk dobromerice (neregistrovaný) | 26.04.2010 21:23
Osobní profil jardaknechtl | 25.04.2010 8:49
Ke včerejšímu zápasu jsme jeli s jasným záměrem a to,přivézt 3 body a vrátit soupeři domácí porážku z podzimu.Hned jak jsme viděli hřiště,tak nám bylo jasné,že to bude hodně těžké.Myslím si,že stadion v Bohušovicích za kinem je proti Úpohlavům parádní plácek.Na hřišti velké fleky bez trávy a v nich centimetrové mezery vyschlé hlíny.Po celý 1 první poločas jsme byli jasně lepší a vytvářeli si i dost brankových příležitostí,které jsme bohužel neproměnily.Za trpělivost jsme ,ale byli odměněny gólem Petra Koblížka z trestného kopu.Do konce poločasu pokračovala hra ve stejném duchu.Soupeř hrál po celý zápas stejný styl a to ,dlouhý nákop odkukoliv dopředu na dva vysoké ůtočníky.Prakticky celý zápas sváděla naše obrana jen samé osobní souboje.Druhý polčas jsme začali opět hrát my a snažili se na tomto malém hřišti maximálně zrychlit přechod do útoku a zakončit akci.Měli jsme opět několik slibných šancí z toho 2 tutovky.Celý zápas nás ,ale brzdil domácí pomezní,který měl praporek pořád zvednutý. Dle mého názoru 50% ofsajdů,které odmával nebylo.Po 10 min 2 polčasu nám vyloučil rozhodčí po druhé žluté Manču Porubu a soupeř vycítil šanci.Bohužel pro ně, nic nevymyslel i když cvílemi jejich stále stejná hra nám dělala problémy.Naše obrana a jistý brankář Franta Matějka to ,ale zvládli skvěle.7 minut před koncem jsme 3 body pojistili druhým gólem po hezké a rychlé akci Petra Hadrbolce,který přesnou přihrávkou našel Lukáše Štekla a ten nedal brankáři šanci ani vyniknout.
Osobní profil udatnyvasek (neregistrovaný) | 13.04.2010 23:48
Chtěl bych poděkovat mému věrnému dopisovateli,který mi tak krásně píše z tel. 739850752 potěšující informace. Jsem velice rád ,že to klukům jde i beze mně,ale nikde jsem netvrdil že to beze mně nepůjde,nevím co máš na mysli stěma slibama a jinak máš pravdu že jsem přivandrovalec. Jinak když čtu tvé zprávy tak mi docela řešíš otázku co po sezoně.A jemi líto tvých názorů.
Osobní profil jardaknechtl | 11.04.2010 20:10
Tento víkend nám může leckdo závidět.Všechna naše mužstva vyhrála a 12 bodů je doma.
Osobní profil jardaknechtl | 09.04.2010 6:29
Naprosto souhlasím s posledním příspěvkem v diskuzi.
Osobní profil vita (neregistrovaný) | 06.04.2010 15:16
Ahoj, v neděli jste hráli dobře, zvlášť kapitán ukázal, že pásku si zaslouží. Ale možná byste neměli tolik řvát na golmana. Je to mladý kluk, který se jeví dobře, akorát mu ještě chybí zkušenosti (zvlášť při vybíhání). Řev spoluhráčů mu rozhodně na klidu nepřidá a navíc z půlky hřiště leckterá situace vypadá jinak než ve skutečnosti je.
Osobní profil jardaknechtl | 05.04.2010 9:55
Srdečně gratuluji Jardovi Zavadilovi a Milušce k narození dcerky Barborky.Hodně štěstí a ať Vám dělá jen samou radost.
Osobní profil jardaknechtl | 05.04.2010 9:53
Ve včerejším zápase se ukázalo,jak to funguje.když "A" mužstvo pomůže "B". Na podzim k nám soupeř z Milešova přijel v 10 lidech jelikož jejich "A" mužstvo hrálo současně a nemohli se doplnit.Proto odjel od nás s debaklem.Včera na domácím hřišti nastoupil soupeř dopněný o 3 lidi z "A" v základní sestavě a bylo to znát hned od začátku.Přibývajícím časem jsme hru srovnali a naopak se ujali režie hry.Výsledkem toho,jsme otočili průběžné skore zápasu a škoda dalších neproměněných šancí.Před poločasem ,jsme ale opět zbytečně inkasovali.Poločas 2:2 . Do druhé půle poslal soupeř další dva hráče s kádru "A" mužstva a po chvíli se ujali vedení.V poli byl soupeř jasně lepší a vytvářel si i dost brankových příležitostí.Zhruba 10 min před koncem jsme po krásné kombinační akci srovnali na 3:3,ale 3 min před koncem jsme inkasovali po ruce soupeře a jasném ofsajdu. Můj osobní názor na hřiště v Medvědicích je takový,že by ho měli zavřít.Z celkové hrací doby se tak cca 20 min hledají míče,hřiště je ve stavu louky a navíc probíjí sprchy.(Šiky s Koblihem dostali pecku). Konec hlášení.
Osobní profil jardaknechtl | 28.03.2010 13:57
Ke včerejšímu vítězství,jsme dokráčeli v pohodovém tempu.Soupeř byl chvílemi v poli fotbalovější,ale obrana fungovala na 100% ,takže se Pokratice dostávali jen po vápno a za celý zápas si nevypracovali vážnější šanci.My jsme těžili ze zkušenosti, trpělivosti a produktivity.Fanoušek musel být včera spokojen.
Osobní profil udatnyvasek (neregistrovaný) | 26.03.2010 14:08
Přeji vám co nejlepší vstup do jara!
Osobní profil udatnyvasek | 23.03.2010 18:25
Nic si z toho nedělejte kluci SLAVISTICKÝ
Osobní profil vodi 5 | 21.03.2010 14:21
Tak netrenujte vůbec,stejnak vám to bude k ničemu.Jinak se na ně Jardo vykašli,když si toho nevážej!! Mladasové si hrajou na hvězdy a někteří starší raději tak na co se jim tak obětovat.
Osobní profil jardaknechtl | 20.03.2010 20:12
Dnešní přípravné utkání přesně vystihlo,že i na III.třídu je potřeba alespoň jednou týdně trénovat.Nikomu nebudu sahat do svědomí.Každý sám ví,koho se to týká.Další věc která mě trápí je ta,že pokud já mohu rozeslat hráčům 35 sms s informacemi ohledně zápasů a tréninků a požaduji,aby mě každý informoval jestli jde nebo nejde,dostanu odpověď od 6 !!! lidí.To,že mi někdo napíše hodinu před zápasem že nejde ,je mi úplně k HOVNU.